Pilně pro Vás připravujeme křest naší sbírky. Až bude vše hotové, dáme Vám zde vědět!

NOVÁ

BÁSNICKÁ

SBÍRKA

POZDNÍ

SBĚR

MÚZ

Sbírka je skvělá! Už si ani nepamatuji, kdy naposledy jsem četla takto originální záležitost. Vnímání světa je u obou autorů opravdu inspirativní a svěží…


V dnešním světě konzumu člověk narazí na leccos. Najít mezi tím vším krásu, která navíc pohladí duši, je vskutku umění! Autorům se toto umění povedlo mistrně.


Těžko se hledají výstižná slova k tomu sedmému nebi, co jsem právě dočetla. Tak snad jen: díky moc za to, že společně tvoříte hodnoty.

PŘÍBĚH POZDNÍHO SBĚRU

Před nějakou dobou mi v mailu přistála zpráva. V jejím předmětu stálo: Dopis pro Tu usměvavou. Jedna z částí onoho e-mailu byla: Chci vydat básnickou sbírku a co mi aktuálně nejvíc chybí jsou ilustrace. Dále tam stálo: Líbí se mi, jak úžasně dovedeš vystihnout ženskou krásu, křehkost, intimitu… občas i trochu lascivnějším způsobem. Pár vyměněných e-mailů a já jsem se stala spoluautorkou – ilustrátorkou. Ta sbírka bude krásná a elegantní. Taky lehce svůdná. Smyslná. Fascinující. Vedle Michalových veršů v ní tedy najdete i pár mých obrázků. Taky tak nějak křehkých a intimních. Černobílých. Zkrátka mých. Autorem veršů je talentovaný Michal Kaczor. Michale, děkuju. Za verše. Za ten první e-mail. Za hezká slova. Za všechno.

Lucie Špatenková, autorka ilustrací

0

stránek

0

let zrání

0

básní

0

ilustrací

KOŠT POZDNÍHO SBĚRU

AUTOŘI BÁSNICKÉ SBÍRKY

Michal Kaczor / poezie

Toho času doktorand, který (stále něco) podniká a je mu blízká kreativita. Pisálkem byl již na „základce“ kde skládal vtipné rýmovačky „na zakázku“ spolužákům. Bujná fantazie a radost ze života mu dodávají mnoho podnětů k psané tvorbě.

Lucie Špatenková / ilustrace

Říká si Ta usměvavá. To proto, že se vždy ráda usmívá. Také ráda maluje. Miluje, tančí, medituje, zpívá a říká hezká slova. Nahlas. Rodině, přátelům ale i těm zdánlivě cizím lidem, které potkává každý den v ulicích…

PŘEDOBJEDNÁVKA

100 CZK + poštovné

A6, 78 stran, křídový lesklý papír

© 2013-2019, Mgr. Michal Kaczor | IČ: 07775911

Vytvořeno s láskou v Českých Budějovicích na Macu.