Tvorba webů

Vytvoření webových stránek na míru

  • Domů
  • 5
  • Vytvoření webových stránek
Projekt Čistá kára
Projekt Eleběžky
Projekt Open Bean
Projekt RealByty
Projekt Festival ženám
Projekt Vem kafe!
imac-front

profesionální weby

Sníte o vytvoření webových stránek?

Mám dobrou zprávu. Vaše sny o vlastním webu můžeme přetavit v realitu. Líbí se Vám taková představa? Pak jste na správném místě. S jednotlivými oblastmi kolem budování Vašeho online projektu umím efektivně pomoci. Specializuji se na tvorbu webů na míru. Od jednoduchých až k pokročilým projektům fungujícím na systému WordPress. Výsledkem naší spolupráce jsou webové stránky plně optimalizované pro vyhledávače, responzivní na všech zařízeních a samozřejmě uživatelsky přívětivé.

N

Web připravený na "Mobile First" dobu

Kladu důraz na to, aby se Váš web korektně zobrazoval na počítačích, mobilech, tabletech. To je v dnešní době základním předpokladem úspěšného webu.

N

Web optimalizovaný pro vyhledávače (SEO)

Jako SEO specialista vím, jak důležité je, aby si Váš web rozuměl s vyhledávači (Google, Seznam) a cílil na konkrétní klíčová slova, která lidé vyhledávají.

N

Web srozumitelný, přívětivý pro uživatele (UX/UI)

Váš web vytvářím s náležitou péčí jako útulné místo, srozumitelné pro uživatele.

1

Úvodní schůzka

Nejprve realizujeme úvodní schůzku (osobně nebo on-line), kde si definujeme cíl projektu, včetně našich vzájemných očekávání. Rovněž probereme důležité okolnosti (čas, finance ad.)

2

Proces vytvoření webových stránek

Po vzájemném odsouhlasení začíná realizace projektu, v průběhu které jsme spolu v kontaktu a operativně řešíme vše potřebné, co se k němu vztahuje.

3

Finalizace projektu, následná péče

Na závěr je projekt předán. Nabízím také pravidelnou správu / podporu, abychom společně zajistili, že web zůstane i nadále aktuální a bude vyhovovat trendům.

Mgr. michal kaczor

Webové stránky tvořím s radostí a zkušenostmi.

Není žádnou novinkou, že vybudování vlastního webového projektu je perfektní příležitostí, jak prezentovat sebe nebo firmu a navázat potřebný kontakt s publikem. Společně s mým týmem udělám vše pro to, abychom Vám poskytli co nejlepší služby, jejichž výsledkem je web který předčí Vaše očekávání. Pokud stále přemýšlíte a rozhodujete se, nemusíte dále otálet. Nezávazně mě kontaktujte. Dozvíte se více o mých službách a sami si uděláte obrázek o tom, zda se mnou chcete dále spolupracovat.

A jaké výhody Vám přinesou mnou poskytované služby?

N

Nemusíte se trápit s technikáliemi

Technické znalosti patří profesionálům. Nemusíte se je složitě učit na drahých kurzech a snažit se je pochopit. V konečném důsledku Vás to může vyčerpat.

N

Ušetříte desítky hodin času

Projekt tvorby webových stránek je sám o sobě časově náročný. Pokud se do toho navíc vrhne samouk, může se celkový produkční čas vyšplhat na nespočet hodin.

N

Máte podporu profesionála

Pokud spolupracujete s profesionálem, jste v dobrých rukou. Máte k dispozici člověka, který tvorbě webů rozumí a může Vám kdykoli poradit, resp. pomoci.

N

A mnoho dalších výhod...

Patří sem třeba originální design webu, ze kterého plyne Vaše konkurenční výhoda. Dále dobrý poměr cena vs. výkon, postupy podle aktuálních metodik, trendů ad.

Často kladené dotazy

i

Můžete mi vytvořit opravdu jednoduchý web bez složitostí?

Ano, s nadsázkou lze říct, že vytvořit jednoduchý web je jednoduché…ale přesto složité 🙂 Takový web zpravidla tvořím pro menší firmy (kadeřnictví, velký bazar, psychologická poradna apod.), osobní prezentace lidí apod. Tvorba rozsáhlejšího projektu tedy není nutnou podmínkou využívání mých služeb.

i

Kde najdu aktuální ceny Vašich služeb?

Aktuální ceny jsou vždy uvedeny na stránce s ceníkem služeb pro mé zákazníky. V případě jakýchkoli dotazů k cenám či službám mne neváhejte kontaktovat.

i

Proč se mi zdá vytvoření webových stránek tolik drahé?

Tuto otázku slýchám od lidí velmi často, a proto na ni zkusím odpovědět více zeširoka. Jde především o úhel pohledu, ze kterého se na danou věc díváte. Je potřeba při tom vzít v úvahu, že cesta k profesionální tvorbě webů a jejich optimalizaci stojí zpravidla nespočet stovek hodin času. Žádný profesionál takové zkušenosti nezíská takříkajíc „ze dne na den“. V mém případě tato cesta začala před více než patnácti lety a absolvoval jsem na ní třeba rekvalifikační kurz Tvorby webů, Profesionální fotografie, nespočet SEO kurzů apod. Do toho ještě mohu zahrnout profesionální licence na software, který při tvorbě webů pravidelně používám. Jednoznačnou výhodou pro klienta pak je, že má v ceně tvorby projektu zahrnuté licence, za které by musel jinak měsíčně/ročně platit nákladné tarify (v rámci mých služeb je to typicky BRIZY licence nebo DIVI licence, licence na SEOPress Pro ad.) Grafiku pak zpracovávám, resp. upravuji ve Photoshopu, Pixelmatoru Pro, Affinity. Ani nezmiňuji další licence na profesionální SEO softwary. Ceny za všechny licence se v součtu pohybují v řádech tisíců korun měsíčně. Pokud bychom chtěli počítat dál, můžeme zahrnout profesionální hardware, který lehce přesáhne cenu ojetého vozu (v mém případě MacBook Pro, Apple Studio Display ad.) Sečteno podtrženo, pevně věřím, že nyní už se na částky kolem tvorby webů díváte z trochu jiné perspektivy. Zároveň věřím, že svým zákazníkům poskytuji perfektní poměr cena vs. výkon.

i

Můžete pro nás udělat webové stránky zadarmo?

Bohužel, v současné době mi mé pracovní vytížení a množství realizovaných a čekajících zakázek neumožňuje dělat projekty zadarmo. Nicméně, už před lety jsem založil projekt MojeWebovka.cz. Ten ve formě jednoduchých a srozumitelných návodů slouží všem jedincům, kteří mají chuť a čas zkusit si vytvořit web na redakčním systému WordPress svépomocí. A to nejlepší nakonec – projekt je k dispozici zcela zdarma a všem.

ozdobná linka

SLUŽBY ŠITÉ NA MÍRU
Tvorba webových stránek na klíč
||
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
||
WordPress konzultace
||
Individuální trénink, školení