Mgr. Michal Kaczor

w

Kontaktujte mne

Spojení mého profesionálního know-how a Vašich nápadů může mít jedinečné výsledky 🙂

w

Stačí kliknout!

Kliknutím na tlačítko se teleportujete přímo na stránku, kde čeká kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Akreditované kurzy MŠMT pro Vás

Vzdělávání

Vzdělávací kurzy poskytují jednotlivcům příležitost získat nové znalosti a dovednosti, aby mohli pokročit ve svém osobním a profesním rozvoji. Neváhejte a račte si vybrat z našich kurzů akreditovaných MŠMT.
Kurzy MŠMT (ilustrativní obrázek)

Proč zvolit právě naše akreditované kurzy MŠMT? Naše know-how jsme získali přímo v oblasti školství, kde dlouhodobě působíme jako vyučující. Pořádáme vlastní vzdělávací akce pro široké spektrum cílových skupin. Stále se zdokonalujeme. Nejenom psaním odborných článků do recenzovaných periodik, ale třeba i psaním textů do e-learningových programů pro firmy. Vzdělávací kurzy v našem podání nejsou „nudnými akademickými sedánky“. Klademe důraz na způsob prezentování, interaktivitu kurzů a jejich praktičnost. Vzdělávací kurzy nejsou naším primárním zdrojem příjmů, ale především životním koníčkem. Proto je pro nás přednostní kvalita, a nikoli kvantita. Kurzy realizujeme s láskou a úctou.

Jaké kurzy momentálně školíme?

KURZ NA HLAVU – POZITIVNĚ PROTI NEGATIVNÍMU STRESU

Jaké faktory hrají roli v tom, že se v životě cítíme dobře? Existují nějaké principy, díky kterým můžeme efektivně pracovat se stresem? Lze v našich životech pěstovat uvědomělost a více si všímat věcí kolem nás? Tedy například sebe, partnera či přátel? Kurz reaguje na stresující povahu dnešní doby a stále se zvyšující zájem o účinné strategie udržování pevného zdraví. Čerpá z aktuálních poznatků (nejen) pozitivní psychologie, které shrnuje do srozumitelného celku. Pokud tedy chcete načerpat zajímavé, praktické informace o tom, co ovlivňuje Vaše celkové zdraví a jak již nyní můžete konkrétně začít zlepšovat jeho kvalitu, máte jedinečnou příležitost!

BEZPEČNÝ INTERNET V KOSTCE

Chybí Vám povědomí o pozitivní versus negativní tváři internetu? Potřebujete načerpat důležité, a především užitečné informace o bezpečnosti ve virtuálním prostředí, stejně jako fenoménech a rizicích s ním souvisejících? Jste na správném místě! Jak jistě víte, internet může být vynikajícím sluhou, ale o to horším, nemilosrdným pánem. Náš program shrnuje klíčové informace o bezpečném internetu. Poutavě, srozumitelně a prakticky. Tedy i pro technicky nezdatné jedince, kteří cítí potřebu se orientovat v pravidlech internetu, tj. jeho používání v mantinelech bezpečnosti a ohleduplnosti vůči ostatním.

TRH PRÁCE A ZAMĚSTNATELNOST

Potřebujete praktické informace o fungování trhu práce a jeho významu ve vazbě na vzdělávací systém? Chcete se lépe vyznat v zákonitostech trhu práce a osvojit si patřičné proaktivní jednání? Pojďte do toho společně s námi! Program je určen nejen těm, kteří se na vzdělávacím procesu podílejí. Ocení ho také ti, kdo jsou v pozici vzdělávaných. Po absolvování kurzu budete znát všechna kritéria, která významně ovlivňují zaměstnatelnost člověka na současném trhu práce. Budete si uvědomovat potřebu flexibility, tedy neustálého předvídání a včasného přizpůsobování se potřebám trhu práce. Vyjasníte si také řadu mýtů a polopravd, které o trhu práce kolují.

DUŠEVNÍ HYGIENA ANEB EFEKTIVNÍ PRÁCE SE STRESEM

Cítíte se často pod tlakem stresu a nevíte, jak s ním zatočit? Chcete teoreticky i prakticky poznat, jak lze učinně pečovat o duševní, tělesnou, sociální i spirituální složku člověka? V tom případě velmi oceníte náš program. Ten v souhrnu reaguje na stresující povahu dnešní doby jako světový problém a stále se zvyšující zájem o účinné strategie udržování pevného zdraví. Získáte díky němu přehled o současných nástrojích duševní hygieny. Prohloubíte Vaše schopnosti a dovednosti efektivně pracovat s každodenním stresem a pracovní zátěží. Prakticky si vyzkoušíte některé relaxační techniky, které lze každodenně využívat k účinnému zmírňování nežádoucího stresu.

V případě zájmu neváhejte a kontaktujte mne s dotazy ohledně kurzů, a případně s jejich rezervacemi.

Mgr. Michal Kaczor

Tvorbě webů a jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO) se věnuji dlouho. Více než 15 let. Už na základce jsem v on-line světě neustále šmejdil a oblíbil si ho natolik, že později (2008) jsem, ještě jako středoškolský student, absolvoval rekvalifikaci: Tvorba webů. V průběhu mé letité praxe jsem se také hodně naučil v oblasti SEO čili problematiky optimalizace webů pro vyhledávače. Už před lety jsem založil projekt Moje Webovka, skrze který jsem si účinnost SEO prakticky ověřil. Kromě toho se věnuji také tématům (mj. duševního) zdraví, které jsou chtě/nechtě s dnešním technologickým světem úzce propojena.