Autor

Lektor, webdesignér a trenér pro značku ŠKODA AUTO.

Autor Kurzu na hlavu, školitel akreditovaných kurzů MŠMT.

Aktuálně vydal básnickou sbírku s názvem Pozdní sběr múz.

Chcete spolupracovat? Určitě neváhejte a ozvěte se!

Michal Kaczor na jeho benefiční akci pro Domácí hospic Jordán

Mgr. Michal Kaczor

Michal je obyčejně neobyčejným mladým mužem, který tráví mnoho osobního času v online světě. Už na základní škole mu totiž zcela učaroval svět tvorby webových prezentací. Tehdy se zabýval designováním “ručně psaných” webů přímo v poznámkovém bloku. Současné weby však designuje v profesionálních nástrojích. Nezapomíná při tom na jejich uživatelsky přívětivý design (UX) a optimalizaci pro vyhledávače (SEO). Za více než 10 let praxe nikdy nepřestal milovat proces tvoření originálních webů pro jeho spokojené zákazníky.

V offline světě je Michalovou srdeční doménou vzdělávání. Je interním doktorandem Jihočeské univerzity (TF), kde přednáší studentům Sociální práce. Odborně se věnuje problematice duševní hygieny a příbuzným tématům. Zejména všímavosti, stresu nebo syndromu vyhoření. Právě díky specializaci a dlouhodobým zkušenostem se vzděláváním založil vlastní Kurz na hlavu, který vychází (nejen) z poznatků pozitivní psychologie. Do portfolia jeho žádaných služeb patří mj. také zpracovávání e-learningových kurzů pro firmy. Současně pracuje pod renomovanou společností Interscreen jako trenér pro národní značku ŠKODA AUTO.

Kromě odborných textů píše také poezii. V roce 2012 vydal úspěšnou básnickou sbírku s názvem Poezovník, aktuálně (2019) vypustil do světa poezie Pozdní sběr múz, na kterém spolupracoval s talentovanou ilustrátorkou Lucií Špatenkovou.

Reference

Logo Českého svazu jachtingu

Český svaz jachtingu

Logo společnosti Expinit

Expinit, s.r.o.

Logo Škoda Auto

Škoda Auto

Logo MPSV

MPSV

Logo Teologické fakulty JU

Teologická fakulta JU

© 2013-2020, Mgr. Michal Kaczor | IČ: 07775911

Vytvořeno s láskou v Táboře na Macu.