Ceník služeb

Aktuální ceny služeb pro moje zákazníky

tvorba webů

Profesionální weby na míru

moje
webovka
start

od 12.480CZK
WordPress web
Zabezpečení webu
Profesionální šablona
Asistence s doménou
Asistence s hostingem
1 až 3 vstupní stránky
Licence DIVI/Brizy
Základní SEO
Responzivita

Jedná se o modelový příklad. Finální cena bude sdělena až po zadání konkrétní poptávky. Můžete k tomu využít bezplatnou, nezávaznou konzultaci.

TOP nabídka

moje
webovka
extra

od 16.630CZK
WordPress web
Zabezpečení webu
Profesinální šablona
Asistence s doménou
Asistence s hostingem
Až 10 vstupních stránek
Licence DIVI/Brizy
Nadstandardní SEO
Licence SEOPress
Responzivita

Jedná se o modelový příklad. Finální cena bude sdělena až po zadání konkrétní poptávky. Můžete k tomu využít bezplatnou, nezávaznou konzultaci.

moje
webovka
konzultace

GRATIS
30 minut konzultace
nezávazný první kontakt
platforma Google Meet
sdělení Vašich představ
prostor pro Vaše otázky

Ideální varianta pro všechny, kteří váhají a chtějí nejdříve realizovat nezávaznou, bezplatnou konzultaci, kde se dozvědí bližší informace. Na základě konzultace bude následně zpracována cenová nabídka, dle které se finálně rozhodnete.

optimalizace webu

Profesionální SEO služby

seo
konzultace

1.950CZK/hod.

Konzultace slouží k řešení různých témat optimalizace webu pro vyhledávače (SEO), zpravidla nevyžadujících delší spolupráci. Každý projekt je indivivuální – finální cena bude stanovena na základě nezávazné poptávky.

seo
strategie obsahu

1.950CZK/hod.

Obsahová strategie vychází z analýzy klíčových slov a pomáhá najít publikační priority, příležitosti, a také plán. Každý projekt je indivivuální – finální cena bude stanovena na základě nezávazné poptávky.

seo
analýza webu

1.950CZK/hod.

SEO analýza hodnotí web z hlediska technických aspektů, kvality obsahu, klíčových slov a zpětných odkazů. Každý projekt je indivivuální – finální cena bude stanovena na základě nezávazné poptávky.

seo
copywriting

850CZK/hod.

Copywriting představuje tvorbu konkrétního kvalitního obsahu pro Váš web. Mohou to být vstupní stránky, články, dokumenty apod. Každý projekt je indivivuální – finální cena bude stanovena na základě nezávazné poptávky.

seo
klíčová slova

1.950CZK/hod.

Analýza určuje vhodná klíčová slova pro web, která můžete použít při tvorbě obsahu, resp. zlepšování umístění ve vyhledávání. Každý projekt je indivivuální – finální cena bude stanovena na základě nezávazné poptávky.

seo
firemní školení

IND.CZK

Interaktivní školení přímo na klíč potřebám konkrétní firmy, které pokrývá všechny zásadní oblasti problematiky SEO. Každý projekt je indivivuální – finální cena bude stanovena na základě nezávazné poptávky.

vzdělávací kurzy

Profesionální vzdělávání

WordPress
konzultace

1.200CZK/hod.

Konzultace slouží k řešení zákazníkových témat. Věnujeme se do detailu tomu, co zákazník předem definuje, a předejdeme tak situaci, kdy zákazník platí za něco, co vůbec nepotřeboval a co mu v jeho WordPress rozvoji nepomůže.

populární

WP hero
online

2.290CZK/účastník

Díky tomuto online kurzu do detailu porozumíte základům tohoto systému, a navíc získáte odrazový můstek k tomu, abyste se stali jeho pokročilými uživateli. A co to pro Vás znamená? Třeba to, že budete umět zdatně vytvořit jednoduchý web nejen pro sebe, ale i pro případné zákazníky.

akreditované
kurzy mšmt

1.800CZK/účastník

Kurzy, které mají akreditaci MŠMT a slouží ke vzdělávání v širokém spektru oblastí – od online světa, až po duševní hygienu a péči o vlastní duševní a tělesné zdraví.

SLUŽBY ŠITÉ NA MÍRU
Tvorba webových stránek na klíč
||
Optimalizace pro vyhledávače (SEO)
||
WordPress konzultace
||
Individuální trénink, školení