Mgr. Michal Kaczor

BLOG

Profesionální tvorba webových stránek Tábor

Profesionální tvorba webových stránek Tábor

Pokud člověk v dnešní době podniká nebo se chce prezentovat ve veřejném prostoru a nemá vlastní webové stránky, skoro jako by neexistoval. Ano, bohužel už nežijeme v době Jana Žižky z Trocnova, kterému k působivé prezentaci na veřejnosti stačil palcát a kvalitní výstroj. Neřešil optimalizaci pro mobilní zařízení, vyhledávače a nepotřeboval ani vlastní doménu. My to máme ale přesně naopak.

číst více
Webová prezentace na míru pro Vás

Webová prezentace na míru pro Vás

Dobře vytvořený web Vám může pomoci zvýšit důvěryhodnost, viditelnost ve vyhledávačích a mimo jiné také přivádět nové a angažované návštěvníky. Jsem tu pro Vás, abychom společně vytvořili web zcela na míru, který bude v souladu s vašimi obchodními cíli a poskytne vašim zákazníkům skvělou uživatelskou zkušenost.

číst více
SEO konzultace na míru

SEO konzultace na míru

Konzultace v oblasti SEO je personalizovaná služba na míru Vašim potřebám, která zajišťuje odborné poradenství v oblasti optimalizace webu pro vyhledávače. Prostřednictvím konzultace intenzivně pracujeme na tom, abychom identifikovali Vaše jedinečné potřeby a zajistili individuální řešení problémů.

číst více