Skip to main content

Zkuste se zamyslet nad následujícími otázkami: Potřebujete nové webové stránky? Nevyznáte se v nepřeberném množství nejrůznějších služeb a produktů v této široké oblasti? Potřebujete, aby Vám někdo srozumitelně vysvětlil všechny důležité souvislosti, doporučil konkrétní postup, a hlavně zhotovil web na míru Vašim potřebám? Jste soukromá osoba, podnikatel či firma a potřebujete v zásadě jednoduchý web k prezentaci služeb, produktů, firmy apod.? Záleží Vám na kvalitní a dobře odvedené práci, včetně komunikace? Pokud jste se aspoň v nějakých otázkách „našli“ a odpověděli minimálně na jednu z nich ano, pak jste na správném místě. Moje služby jsou pravděpodobně těmi pravými pro Vás…a dost možná jste na tuto webovou stránku zavítali právě proto, že hledáte profesionála, který Vám zpracuje webové stránky v Českých Budějovicích. Moc rád budu Vaším průvodcem na cestě k novému webu. Jako SEO a WordPress specialista mám za sebou nespočet let praxe a patřičné know-how. Dovedu Vám vytvořit nejen poutavý, ale především funkční web, který si rozumí s vyhledávači (Google, Seznam). Mnoho tvůrců webových stránek Vám v dnešní době sice nabídne zpracování webu, ale následně se nevěnují jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO). A k čemu je potom web, který není vidět? Asi málokdo by chtěl web s charakterem Colombovy manželky (je známo, že existuje, ale nikdo ji nikdy neviděl). Proto s nadsázkou říkám, že je důležité zpracovávat weby, jaké svět neviděl, ale Google ANO. A právě takové weby dělám zákazníkům já.

Není žádným tajemstvím, že webové stránky jsou dnes základem úspěšné on-line prezentace. Jejich nedílnou součástí by tedy měla být kvalita, profesionální vzhled, ale třeba i snadnost ovládání prostřednictvím tzv. redakčního systému. Proto je dnes pro většinu zákazníků nejkomfortnější redakční systém WordPress, který patří k nejpoužívanějším redakčním systémům obecně, a to nejen díky kvalitním a profesionálním šablonám. Dalšími benefity jsou třeba: možnost rozsáhlých úprav, rozšíření, bezpečnost systému, a také snadné ovládání. Nebudu Vás nyní zatěžovat dílčími detaily – ostatně ty si můžeme sdělit na naší první schůzce, kde si v průběhu 30 minut můžeme říct všechny potřebné informace, cíle Vašeho projektu, Vaše očekávání apod. No a tato první schůzka je navíc zcela nezávazná a na můj účet. Je na Vašem osobním rozhodnutí, zda si spolupráci se mnou zvolíte. Konec konců Vám i doporučuji, abyste se podívali na webové prezentace mojí místní konkurence a sami si porovnali jejich služby s těmi mými. Na základě toho si snadno uděláte obrázek o tom, s kým (ne)chcete spolupracovat.

Jako jedinec, který v Českých Budějovicích žije a má je prochozené křížem krážem, navíc dobře znám místní trh a podmínky. Při mé práci využívám moderní technologie a trendy, což je z mého pohledu jakousi nepsanou povinností každého tvůrce webových stránek. V poslední době je to například umělá inteligence, která na trh nastupuje takříkajíc tryskovou rychlostí a je nutné se jí zabývat. A to nejen v branži webových stránek a jejich optimalizace pro vyhledávače. Osobně umělou inteligenci již zapojuji do tvůrčího procesu, a díky tomu pro Vás dělám ještě originálnější weby, než je mým dobrým zvykem.

Srdečně Vás zvu ke spolupráci se mnou. Nezáleží na tom, zda jste jednotlivec, anebo firma. Mohu Vám slíbit, že zkombinujeme Vaše nápady s mým know-how a vytvoříme takový web, který Vám bude sloužit Vašim cílům. Pokud Vás moje tvorba webových stránek zaujala, neváhejte si prohlédnout některé příklady mých prací. Zároveň si můžete přečíst více informací o mně.

Že tvorba webových stránek České Budějovice nespasí? Kdepak, naopak!

Poskytuji profesionální služby v oblasti tvorby webů a jejich optimalizace pro vyhledávače (SEO). Klienty mám nejen zde, v Českých Budějovicích. Ať už chcete předvést své portfolio, prodávat produkty online nebo propagovat svou firmu, webová stránka je dokonalým nástrojem, jak se ukázat světu.

A jaké výhody Vám přinese, když budeme spolupracovat?

  • Nemusíte se trápit s technikáliemi – technické znalosti patří profesionálům. Nemusíte se je složitě učit na drahých kurzech a snažit se je pochopit. V konečném důsledku Vás to může vyčerpat, aniž by Vám to přineslo reálnou hodnotu.
  • Ušetříte desítky hodin času – projekt tvorby webových stránek je sám o sobě časově náročný. Pokud se do toho navíc vrhne samouk, může se celkový produkční čas vyšplhat na nespočet hodin.
  • Máte podporu profesionála – pokud spolupracujete s profesionálem, jste v dobrých rukou. Máte k dispozici člověka, který tvorbě webů rozumí a může Vám kdykoli poradit, resp. pomoci.
  • A mnoho dalších výhod – patří sem třeba originální design webu, ze kterého plyne Vaše konkurenční výhoda. Dále dobrý poměr cena vs. výkon, postupy podle aktuálních metodik, trendů ad.

Ať už Vás na můj web přivedlo cokoli, budu rád, když zvážíte spolupráci se mnou. Vzhledem k tomu, že v Českých Budějovicích žiju, mohu zde s Vámi realizovat také osobní schůzku v mé kanceláři (po předchozí domluvě). Případně se můžeme vidět také v Táboře, Praze, Ústí nad Labem a dalších městech. Budu se těšit na spolupráci s Vámi.

momentka Michala Kaczora z kanceláře

Mgr. Michal Kaczor:
Tvorba webových stránek České Budějovice

Rád s Vámi realizuji bezplatnou a nezávaznou úvodní on-line schůzku. Připravím pro Vás ten nejlepší web s ohledem na Vaše konkrétní cíle.