Skip to main content

Potřebujete nové webové stránky? Nevyznáte se v nepřeberném množství nejrůznějších služeb a produktů v této oblasti? Potřebujete, aby Vám někdo srozumitelně vysvětlil všechny důležité souvislosti, doporučil konkrétní postup, a poté zhotovil web na míru Vašim potřebám? Jste soukromá osoba, podnikatel či firma a potřebujete v zásadě jednoduchý web k prezentaci služeb, produktů, Vás samotných apod.? Záleží Vám na kvalitní a dobře odvedené práci, včetně komunikace? Pokud jste se aspoň v nějakých otázkách „našli“, pak Vám gratuluji. Pravděpodobně budete s mými službami nadmíru spokojeni. Konec konců, na můj web jste dost možná zavítali právě proto, že hledáte někoho, kdo Vám zpracuje profesionální webové stránky v Táboře. Moc rád budu Vaším průvodcem na cestě k novému webu. Jako SEO a WordPress specialista mám za sebou nespočet let praxe a patřičné know-how. Dovedu Vám vytvořit nejen poutavý, ale především funkční web, který si rozumí s vyhledávači (Google, Seznam). Mnoho tvůrců webových stránek Vám v dnešní době sice nabídne zpracování webu, ale následně se nevěnují jejich optimalizaci pro vyhledávače. A k čemu je potom web, který není vidět? Proto s nadsázkou říkám, že je důležité zpracovávat weby, jaké svět neviděl, ale Google ANO. A právě takové weby dělám zákazníkům já.

Webové stránky jsou dnes základem úspěšné on-line prezentace. Jejich nedílnou součástí by tedy měla být kvalita, profesionální vzhled, ale třeba i snadnost ovládání prostřednictvím tzv. redakčního systému. Proto je dnes pro většinu zákazníků nejkomfortnější redakční systém WordPress, který patří k nejpoužívanějším redakčním systémům obecně, a to nejen díky kvalitním a profesionálním šablonám. Dalšími benefity jsou třeba: možnost rozsáhlých úprav, rozšíření, bezpečnost systému, a také snadné ovládání. Nebudu Vás nyní zatěžovat dílčími detaily – ostatně, ty si můžeme sdělit na naší první schůzce, kde si v průběhu 30 minut řekneme potřebné informace, cíle Vašeho projektu, Vaše očekávání apod. No a tato první schůzka je navíc zcela nezávazná a na můj účet. Navíc Vám doporučuji, ať si v klidu projdete můj web, necháte jej na sebe působit, a klidně také porovnáte s mojí místní konkurencí. Sami si pak uděláte obrázek o tom, zda se mnou chcete spolupracovat či nikoli.

Jako táborský rodák navíc dobře znám místní trh a podmínky. V mé práci využívám moderní technologie a trendy, což je z mého pohledu jakousi nepsanou povinností, každého, kdo se oblastí tvorby webů aktivně zabývá. V poslední době je takovým trendem například umělá inteligence, která na trh nastupuje takříkajíc tryskovou rychlostí a je nutné se jí zabývat. A to nejen v branži webových stránek a jejich optimalizace pro vyhledávače. Umělou inteligenci už do svojí práce aktivně zapojuji a díky ní dělám projekty mých zákazníků ještě originálnější, než je mým dobrým zvykem.

Srdečně Vás zvu ke spolupráci se mnou. Nezáleží na tom, zda jste jednotlivec, anebo firma. Mohu Vám slíbit, že zkombinujeme Vaše nápady s mým know-how a vytvoříme takový web, který Vám bude sloužit Vašim cílům. Pokud Vás moje tvorba webových stránek zaujala, neváhejte si prohlédnout některé příklady mých prací. Zároveň si můžete přečíst něco více informací o mně.

Že tvorba webových stránek Tábor nespasí? Kdepak, naopak!

Poskytuji profesionální služby v oblasti tvorby webů a jejich optimalizace pro vyhledávače (SEO). Klienty mám nejen zde, v Táboře. Ať už chcete předvést své portfolio, prodávat produkty online nebo propagovat svou firmu, webová stránka je dokonalým nástrojem, jak se ukázat světu.

A jaké výhody Vám přinese, když využijete mé služby?

  • Nemusíte se trápit s technikáliemi – technické znalosti patří profesionálům. Nemusíte se je složitě učit na drahých kurzech a snažit se je pochopit. V konečném důsledku Vás to může tak akorát vyčerpat, aniž by Vám to přineslo reálnou hodnotu.
  • Ušetříte desítky hodin času – projekt tvorby webových stránek je sám o sobě časově náročný. Pokud se do toho navíc vrhne samouk, může se celkový produkční čas vyšplhat na nespočet hodin.
  • Máte podporu profesionála – pokud spolupracujete s profesionálem, jste v dobrých rukou. Máte k dispozici člověka, který tvorbě webů rozumí a může Vám kdykoli poradit, resp. pomoci.
  • A mnoho dalších výhod – patří sem třeba originální design webu, ze kterého plyne Vaše konkurenční výhoda. Dále dobrý poměr cena vs. výkon, postupy podle aktuálních metodik, trendů ad.

Ať už Vás na tuto stránku přivedlo cokoli budu moc rád, když zvážíte spolupráci se mnou. Vzhledem k tomu, že jsem táborský rodák, mohu s Vámi (po předchozí domluvě) realizovat také osobní schůzku přímo v Táboře. Případně se můžeme vidět také v Českých Budějovicích, Praze, Ústí nad Labem a dalších městech. Budu se těšit!

momentka Michala Kaczora z kanceláře

Mgr. Michal Kaczor
Tvorba webových stránek Tábor

Rád s Vámi realizuji bezplatnou a nezávaznou úvodní on-line schůzku. Připravím pro Vás ten nejlepší web s ohledem na Vaše konkrétní cíle.