Mgr. Michal Kaczor

w

Kontaktujte mne

Spojení mého profesionálního know-how a Vašich nápadů může mít jedinečné výsledky 🙂

w

Stačí kliknout!

Kliknutím na tlačítko se teleportujete přímo na stránku, kde čeká kontaktní formulář.

Kontaktní formulář

Profesionální tvorba webových stránek Praha

Tvorba webů

Pokud člověk v dnešní době podniká nebo se chce prezentovat ve veřejném prostoru a nemá vlastní webové stránky, skoro jako by neexistoval. Už nežijeme v době Libuše a Přemysla, kteří si nepotřebovali zakládat webové stránky a rovnou založili Prahu. Nepotřebovali se ptát vyhledávačů, aby věděli, že je před nimi „Město veliké, jehož sláva hvězd se bude dotýkat.“ Dnes je tomu jinak...
Tvorba webových stránek Praha (ilustrativní obrázek)

Pravděpodobně jste na můj web zavítali právě proto, že hledáte profesionála, který Vám zpracuje webové stránky v Praze. Zkuste si nyní sami pro sebe odpovědět na následující otázky: Potřebujete nové webové stránky? Nevyznáte se v nepřeberném množství nejrůznějších služeb a produktů v této široké oblasti? Potřebujete, aby Vám někdo srozumitelně vysvětlil všechny důležité souvislosti, doporučil konkrétní postup, a poté zhotovil web na míru Vašim potřebám? Jste soukromá osoba, podnikatel či firma a potřebujete v zásadě jednoduchý web k prezentaci služeb, produktů, firmy apod.? Záleží Vám na kvalitní a dobře odvedené práci, včetně komunikace? Pokud jste se aspoň v nějakých otázkách „našli“, pak Vám gratuluji. Pravděpodobně totiž budete s mými službami nadmíru spokojeni. Moc rád budu Vaším průvodcem na cestě k novému webu. Jako SEO a WordPress specialista mám za sebou nespočet let praxe a patřičné know-how. Dovedu Vám vytvořit nejen poutavý, ale především funkční web, který si rozumí s vyhledávači (Google, Seznam). Mnoho tvůrců webových stránek Vám v dnešní době nabízí zpracování webu, ale následně se nevěnují jejich optimalizaci pro vyhledávače. Dalo by se vlastně říci, že dotyční tvoří weby „jako bůh“. Tedy takové weby, které na jednu stranu existují, ale na tu druhou nejsou vidět 🙂 A k čemu takové neviditelné weby potom jsou? Proto s nadsázkou říkám, že je důležité zpracovávat především takové weby, jaké svět neviděl, ale Google ANO! A právě takové weby dělám zákazníkům já.

Webové stránky jsou dnes základem úspěšné on-line prezentace. Jejich nedílnou součástí by tedy měla být kvalita, profesionální vzhled, ale třeba i snadnost ovládání prostřednictvím tzv. redakčního systému. Proto je dnes pro většinu zákazníků nejkomfortnější redakční systém WordPress, který patří k nejpoužívanějším redakčním systémům obecně, a to nejen díky kvalitním a profesionálním šablonám. Dalšími benefity jsou třeba: možnost rozsáhlých úprav, rozšíření, bezpečnost systému, a také snadné ovládání. Nebudu Vás nyní zatěžovat dílčími detaily – ostatně ty si můžeme sdělit na naší první schůzce, kde si v průběhu 30 minut řekneme všechny potřebné informace, cíle Vašeho projektu, Vaše očekávání apod. No a tato první schůzka je navíc zcela nezávazná a na můj účet.

Při tvorbě webů se nebojím využívat moderní technologie a trendy, což je z mého pohledu jakousi nepsanou povinností každého tvůrce webových stránek. V poslední době je to například umělá inteligence, která na trh nastupuje takříkajíc tryskovou rychlostí a je nutné se jí zabývat. A to nejen v branži webových stránek a jejich optimalizace pro vyhledávače. S tou již aktivně pracuji a jsem díky tomu schopen tvořit více originální weby, než obvykle. On-line trh se zkrátka rychle mění a na straně profesionálů je důležité, aby s ním drželi krok a nebyli pozadu.

Srdečně Vás zvu ke spolupráci se mnou. Nezáleží na tom, zda jste jednotlivec, anebo firma. Mohu Vám slíbit, že zkombinujeme Vaše nápady s mým know-how a vytvoříme takový web, který Vám bude sloužit Vašim cílům. Pokud Vás moje tvorba webových stránek zaujala, neváhejte si prohlédnout některé příklady mých prací. Zároveň si můžete přečíst více informací o mně nebo o tom, jak tvořím weby.

Případ: Tvorba webových stránek Praha aneb Detektivka o hledání profi webu

Ano, hledání seriózního tvůrce webových stránek může být někdy doslova a do písmene detektivkou. Osobně si myslím, že kvalitní služby v oblasti tvorby webů a jejich optimalizace pro vyhledávače jsou zapotřebí v každém městě, a to nejen v Praze. V tomto digitálním věku jsou webové stránky základem pro jednotlivce i firmy. Ať už chcete předvést své portfolio, prodávat produkty online nebo propagovat svou firmu, webová stránka je dokonalým nástrojem, jak dostat své sdělení do světa.

A jaké výhody Vám přinese, když využijete mé služby?

  • Nemusíte se trápit s technikáliemi – technické znalosti patří profesionálům. Nemusíte se je složitě učit na drahých kurzech a snažit se je pochopit. V konečném důsledku Vás to může vyčerpat.
  • Ušetříte desítky hodin času – projekt tvorby webových stránek je sám o sobě časově náročný. Pokud se do toho navíc vrhne samouk, může se celkový produkční čas vyšplhat na nespočet hodin.
  • Máte podporu profesionála – pokud spolupracujete s profesionálem, jste v dobrých rukou. Máte k dispozici člověka, který tvorbě webů rozumí a může Vám kdykoli poradit, resp. pomoci.
  • A mnoho dalších výhod – patří sem třeba originální design webu, ze kterého plyne Vaše konkurenční výhoda. Dále dobrý poměr cena vs. výkon, postupy podle aktuálních metodik, trendů ad.

Ať už Vás na moje webové stránky přivedlo cokoli, budu rád, když zvážíte spolupráci se mnou. Můžeme neprodleně zrealizovat on-line schůzku a říct si toho více. Případně se můžeme vidět také v TábořeČeských BudějovicíchÚstí nad Labem a dalších městech. Budu se těšit na spolupráci s Vámi.

Mgr. Michal Kaczor (studio)

Mgr. Michal Kaczor
Tvorba webových stránek Praha

Rád s Vámi realizuji bezplatnou a nezávaznou úvodní on-line schůzku. Připravím pro Vás ten nejlepší web s ohledem na Vaše konkrétní cíle.

Zákazníci se ptají...

i

Najdu v Praze spolehlivého tvůrce webů?

Ano. Pokud chcete profesionálně zpracované webové stránky, neváhejte mne kontaktovat. Můžete také využít bezplatné a nezávazné 30minutové on-line konzultace, kde si vše vyjasníme a sami si o kvalitě mých služeb uděláte obrázek.

i

Je tvorba webových stránek v Praze nákladná?

V zásadě nákladná není. Záleží, s čím cenu tvorby webu srovnáváte. Ano, je spousta tvůrců webů, kteří Vám slíbí cenu kolem 5 tisíc. Tomu ale zpravidla odpovídá výsledek. Většina seriózních projektů startuje někde nad cenou 10 tisíc.

i

Tvoříte webové stránky zadarmo?

Bohužel mi to má kapacita neumožňuje. Ovšem, pro všechny lidi, kteří si chtějí vytvořit webové stránky svépomocí, jsem založil populární projekt MojeWebovka.cz, který jim s tvorbou webů pomůže a je navíc zcela zdarma.

i

Kde najdu aktuální ceny Vašich služeb?

Aktuální ceny jsou vždy uvedeny na stránce s ceníkem služeb pro mé zákazníky. V případě jakýchkoli dotazů k cenám či službám mne neváhejte kontaktovat.

Mgr. Michal Kaczor

Tvorbě webů a jejich optimalizaci pro vyhledávače (SEO) se věnuji dlouho. Více než 15 let. Už na základce jsem v on-line světě neustále šmejdil a oblíbil si ho natolik, že později (2008) jsem, ještě jako středoškolský student, absolvoval rekvalifikaci: Tvorba webů. V průběhu mé letité praxe jsem se také hodně naučil v oblasti SEO čili problematiky optimalizace webů pro vyhledávače. Už před lety jsem založil projekt Moje Webovka, skrze který jsem si účinnost SEO prakticky ověřil. Kromě toho se věnuji také tématům (mj. duševního) zdraví, které jsou chtě/nechtě s dnešním technologickým světem úzce propojena.